FINES Slovenský výrobca nábytku Ι Nakupujte online

Blog

Kreslo - výborný sluha

Kreslo - výborný sluha

Aký druh nábytku vás napadne pri predstave ideálneho relaxu pri knihe, pred televíziou, pri počúvaní hudby či odreagovaní sa a relaxe po náročnom dni? Okrem postele, je druhým v poradí kreslo.  Kedysi sa kreslá nachádzali v každej domácnosti a zvyčajne patrilo najstaršiemu členovi rodiny.
Tu si mohol starý otec pobafkávať svoju fajku, alebo babka mohla pokojne relaxovať pri večernom štrikovaní a jedným okom mohli pozerať von z okna.
zobraziť celý článok...

Výber manželskej postele

Výber manželskej postele

Manželská posteľ slúži partnerom ako miesto pre relax, oddych, ale hlavne je to priestor pre pohodlný a zdravý spánok. Je tiež skvelým dizajnovým doplnkom, ako do spálne preniesť svoju osobnosť a štýl.
Ako centrálny prvok v spálni vytvára jej celú atmosféru, a každý zvyčajne chce, aby v spálni panovala hlavne harmónia a pohodlie.
zobraziť celý článok...

Sú pohovky ešte "trendy"?

Sú pohovky ešte "trendy"?

Pohovka je praktickým a hlavne multifunkčným pomocníkom v domácnosti, ktorý poskytuje dokonalé miesto kde možno skĺbiť oddych, zábavu alebo aj spánok. Výhodou rozkladacej pohovky je, že umožňuje využívať i malý interiér na maximum. V menších domácnostiach nahradí nie len sedaciu súpravu ale dokonca môže nahradiť i plnohodnotnú posteľ. Takmer všetky pohovky dostupné u nás sú vhodná aj na dlhodobé spanie.
zobraziť celý článok...